Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Водонагрівачі (бойлери) і конвектори Atlantic: вибір Європи, вибір України!

children

Електроконвектори та водонагрівачі: чому саме Atlantic?

Бренд Atlantic був створений більш ніж 46 років тому в містечку La Roche-sur-Yon, на атлантичному узбережжі Франції Групою Atlantic. Крім того, що Франція славиться дорожать своєю репутацією компаніями, Groupe Atlantic займає лідируюче положення в галузі управління мікрокліматом не тільки у себе на батьківщині, але й у всій Європі!

На ринку Східної Європи Група Atlantic відома конвекторами опалення (електричними), надійність, якість та енергоефективність яких сумніву не підлягає. Під брендом Atlantic випускаються і накопичувальні водонагрівачі, ціна яких настільки демократична, що в Україні обладнання від Groupe Atlantic моментально отримало високу популярність.

Далі

Популярні водонагрівачі Atlantic

Популярні конвектори Atlantic

Технології Atlantic

Нагрівальний елемент Steatite   

Кожен бойлер Atlantic обладнаний одним з найнадійніших на сьогоднішній день нагрівальних елементів. Керамічний стеатитовий нагрівач поміщений в колбу з емальованого металу - безпосередній контакт води з ним відсутній. Такий нагрівач може бути замінений без зливу води з бака.

Захищений бак   

Водонагрівачі Atlantic, ціна яких залишається однією з найдемократичніших в Україні, можуть похвалитися не тільки ексклюзивним захистом від корозії. Підвищену увагу виробник звертає і на захист самих баків.

Температура нагріву - з точністю до градуса   

Водонагрівачам накопичувальним Atlantic, притаманні гідності, сперечатися з якими не наважуються навіть визнані світові експерти. Не в останню чергу, свою роль у світовому визнанні бойлерів Atlantic зіграла можливість точного регулювання температури нагріву за допомогою різних типів управління.

Антикорозійний захист   

Водонагрівачі Atlantic в Україні, як і в усьому світі, славляться високою стійкістю до корозії. Ексклюзивний антикорозійний захист базується на «трьох китах»: унікальній технології O'Pro, гібридній системі ACI і використанні магнієвого анода.

Інформація