Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Бойлери Atlantic Steatite Cube VM S4 CM І VM S3 С: серія класу Преміум

Увага! ця серія накопичувальних водонагрівачів знята з виробництва, рекомендуємо аналог:

Шукаєте водонагрівач, який працює тихо, не витрачає масу електроенергії і радує око сучасним дизайном? Зверніть увагу на бойлери Atlantic VM S4 CM і VM S3 З із сімейства Steatite Cube! Відносяться до Преміум серії Atlantic з «сухим» ТЕНом (кераміка), ці водонагрівачі легко впізнаються і в інтер'єрах, і в шоу-румах магазинів.

Водонагрівачі Atlantic VM S4 CM і VM S3 З з лінійки Steatite Cube, виконані в авторському дизайні з прямокутним профілем корпусу, в ніші ванних кімнат вбудовуються органічно, займаючи при цьому мінімум місця по глибині. Відстань від площини стіни до передньої панелі становить усього 355 мм для агрегатів на 30-50 л, і 529 мм - для бойлерів на 75-150 л. Максимальний нагрів рідкого середовища + 65 ° С (± 5 ° С).

Вигідна ціна

Збірка бойлерів VM S4 CM і VM S3 С здійснюється в Єгипті. Водонагрівачі Atlantic спочатку володіють відразу двома перевагами: приємною для гаманця пересічного українця кінцевою ціною бойлерів і європейською якістю. Бажаєте упевнитися? Просто порівняйте вартість водонагрівача Atlantic з ціною моделей із захищеним від накипу нагрівачем (сухого типу) від інших виробників!

Зверніть увагу! Терміни гарантії на бойлери даної лінійки складають сім років на бак, і два роки - на інші елементи водонагрівача. Додатковим приємним моментом для власника стане висока оперативність технічного та гарантійного обслуговування бойлерів, адже проблем із запасними частинами і компонентами у випадку з Atlantic не існує!

Два режиму нагріву

Два режиму нагріву

Економний режим - корисна функція для тих, хто нікуди не поспішає. Дворежимна кнопка на лицьовій панелі моделей на 150, 100 і 75 л (серія VM S4 CM) дозволяє користувачеві вибрати максимальну або половинну (1/2) потужність роботи Тена. Тепер Ви зможете самостійно визначати, що для Вас важливіше в конкретний момент: швидке нагрівання води або підвищена економія електроенергії!

Бойлери для горизонтальної установки і вертикального монтажу!

Підшукуєте бойлер з горизонтальною установкою? Моделі VM S4 CM на 150, 100 або 75 л якраз і відносяться до водонагрівачів, чий монтаж може проводитися вертикально / горизонтально! При горизонтальній установці агрегату Ви не тільки отримуєте можливість заощадити місце у ванній кімнаті, але і зводите вірогідність випадкових ударів головою об корпус бойлера до нуля. Більше того, встановлені в горизонтальному положенні бойлери нагріваються швидше!

Варто відзначити, що горизонтальне розміщення водонагрівача підвищує швидкість нагріву води. Як приклад розглянемо функціонування бойлерів в режимі Економ:

горизонтальне розміщення водонагрівача
  • Швидкість нагріву з 15 до 65 ° С становить 2 год 52 хв проти 3 ч 27 хв (монтаж - вертикальний) для моделі на 75 л, 3 ч 41 хв проти 5 ч 06 хв - для моделі на 100 л, 6 ч 06 хв проти 7 год 50 хв - для моделі на 150 л.
  • Швидкість нагріву
  • Швидкість нагріву з 45 до 65 ° С становить 1 год 09 хв проти 1 год 23 хв при вертикальному монтажі для моделі на 75 л, 1 год 28 хв проти 2 ч 02 хв - для моделі на 100 л, 2 ч 27 хв проти 3 ч 08 хв - для моделі на 150 л.

Паралельно з цим слід враховувати: завдяки використанню високоякісного шару теплоізоляції між баком і корпусом агрегату, бойлери Atlantic славляться своїм довгим охолодженням. Вода в баку протягом дня буде залишатися теплою незалежно від способу монтажу водонагрівача, і витрачати багато електроенергії на нагрів користувачеві не доведеться.

«Молодші» представники сімейства Steatite Cube (моделі VM S3C на 50 або 30 л) можуть встановлюватися лише у вертикальному положенні. Втім, зважаючи на їх вельми компактних габаритів - 342х624 (950 мм у бойлера на 50 л) х355 мм (Ш / В / Г), - суттєво претендувати на вільний простір ці агрегати не будуть. Наприклад, зробити установку бойлера Atlantic VM S3C можна в зоні умивальника біля дзеркала - завдяки кубічному дизайну виглядати таке рішення буде органічно.

Низька витрата електроенергії

Для зниження електроспоживання інженери впровадили в водонагрівачі Atlantic VM S3 С і VM S4 CM кілька важливих рішень:

  • ППУ термоізоляцію підвищеної щільності - вода в баку остигає дуже повільно.
  • Керамічний ТЕН зі збільшеною площею контакту, розміщений в сталевого емальованого колбі. Фізичні властивості кераміки гарантують додаткове зниження швидкості охолодження.
  • Кнопка з включенням економічного режиму нагріву дозволить експлуатувати бойлери (75, 100, 150 літрів) з мінімальною витратою електроенергії.
  • Високоточний термостат капілярного типу - економія електроенергії до 15% в порівнянні з моделями, укомплектованими традиційними термостатами.
Потужність Тена залежить від моделі і літражу

Потужність Тена залежить від моделі і літражу: 30 л - 1,5 кВт, 50 л - 2,1 кВт, 75-150 л - 2,4 кВт (в економному режимі - 1,2 кВт). Однак це не означає, що агрегат споживає саме стільки - енергоспоживання для підтримки температури буде істотно менше.

Оптимізований комфорт

Бажаєте придбати водонагрівач з високим рівнем комфорту? Тоді варто купити бойлер Atlantic з сімейства Steatite Cube!

Оптимальний комфорт досягається завдяки відділенню вхідний холодної від теплої води. Вхідний нержавіючий дифузор (рассекатель) запобігає змішуванню входить рідини з рідиною, раніше підігрітою. Це означає, що в процесі прийому душу вода подається з рівномірним рівнем температури.

Наступними кроками до підвищеного комфорту є безшумна робота агрегатів і можливість використання жорсткою, мінералізованої води (з підвищеним вмістом вапна). Керамічний нагрівач не контактує з водою, тому і не псується через її якості.

Відзначимо і наступне: бойлери VM S3 С і VM S4 CM не потребують дренажі, температура води легко регулюється, а в разі перегріву вони автоматично відключаються.

Захист від утворення іржі

Комплексний захист від корозії робить бойлери Atlantic розглянутих моделей одними з найнадійніших на українському ринку водонагрівачів. У агрегати вбудований магнієвий анод - засіб максимального захисту від корозії. За рахунок себе він зменшує кількість накипу і захищає стінки бака від корозії. У цьому ракурсі згадати слід і склокерамічне циркониевое покриття сталевого бака. На відміну від звичайної емалі, таке покриття пручається корозії набагато довше.

Турбота про безпеку користувачів

Крім можливості автоматичного відключення при перегріві, агрегати даних лінійок обладнані запобіжним клапаном, службовцям для скидання тиску в баку. При тиску понад 8 бар вода з бака зливається, і тиск знижується.

Захищені ці електричні водонагрівачі і від різнобічних бризок води. Клас електрозахисту агрегату - IP24.

Водонагрівачі Atlantic лінійки Cube Steatite поставляються в двох варіантах: невеликі за місткістю агрегати - серія VM S3C 50 або 30 л, і повнорозмірні бойлери - серія VM S4 CM 75, 100 і 150 л. У компактних моделей відсутній економний режим роботи, і розташовувати їх горизонтально можна. Всі моделі пристосовані для роботи з жорсткою водою, так як мають «сухий» нагрівальний елемент з керамічним корпусом. Вони економічні, безпечні і безшумні.

Бойлери Atlantic Cube Steatite відрізняються доступною ціною, надійної компонуванням і вигідними гарантійними умовами.

Кубічна форма і широкий модельний ряд з можливістю вертикальної / горизонтальної установки дозволять використовувати електричні водонагрівачі даної лінійки в приміщеннях і нішах самих різних розмірів.

Рейтинг:  
4.64
/
оставило 
11 
человек.