Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Водонагрівачі об'ємом 200-300 літрів

Водонагрівачі об'ємом 200-300 літрів - купити, ціна, відгуки, характеристики

Апарати для нагріву води великих обсягів здатні повністю замінити собою ту сферу комунальних послуг, яка називається гарячим водопостачанням. Вироби французької компаніїможна використовувати як накопичувачі - надійна поліуретанова ізоляція дозволяє зберігати потрібну температуру протягом тривалого часу. У своїх відгуках українські споживачі високо оцінюють економне витрачання електроенергії в водонагрівачах на 200 літрів.

Ефективність та безпечність кліматотехніки Атлантік

У виробництві водонагрівачів французької компанії Atlantic Groupe використовуються передові технології та власні розробки, що дозволяють вивести ефективність і безпеку на якісно новий рівень. Фірмове склокерамічне покриття внутрішньої стінки бака надійно захищає від корозії. Цьому ж сприяє магнієвий анод, встановлений на всіх моделях Атлантик.

Ціна бойлера на 200 літрів залежить від нагрівального елементу. Водогрійне обладнання Атлантик з сухим ТЕНом обійдеться Вам дорожче, але довговічність і безпека таких агрегатів вища. Тут застосовується фірмова технологія "Steatite", також елемент нагрівання надійно ізольований від корозійних процесів. Електронагрівачі з мокрим Теном контактують з водою безпосередньо, тому вони менш довговічні. Ці агрегати мають більш простий пристрій, тому проводити заміну ТЕНів можна самостійно.

Основне навантаження щодо запобігання корозії бере на себе магнієвий анод. У електронагрівачах Атлантик ця деталь має збільшений термін експлуатації, в порівнянні з аналогами інших брендів. Ефективність роботи магнієвого анода залежить від регулярного очищення від бруду і накипу.

Капілярний термостат дозволяє регулювати температуру з точністю до 0,1 ° C. Водонагрівачі Атлантік надійно захищені від перегріву і замерзання. Захист від перепадів внутрішнього тиску дає запобіжний клапан.

Як вибрати бойлер електричний на 300 літрів

При покупці кліматотехніки даного виду слід приймати до відома технічні характеристики виробу:

  • потужність Тена;
  • тип установки;
  • максимальне значення температури нагріву;
  • робочий тиск;
  • необхідна напруга;
  • вагу і базові розміри виробу;
  • літраж бака водонагрівача;
  • тип Тена;
  • офіційну гарантія виробника.

Ви можете купити водонагрівач комбінованого типу на 200 літрів, який використовується як накопичувач гарячої води з системи центрального опалення. У літній час він буде підігрівати воду з допомогою Тена. Для збільшення життєвого циклу бойлера слід проводити профілактичні заходи по очищенню нагрівального елемента і внутрішньої поверхні бака від бруду і накипу.

Бойлери з великою ємністю можуть встановлюватися тільки вертикально. Для таких агрегатів французький бренд Atlantic Groupe розробив традиційну циліндричну форму.

Atlantic Exclusive VSRS Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Exclusive VSRS 200, 300 Atlantic Exclusive VSRS 200 Atlantic Exclusive VSRS 300 Atlantic Exclusive VSRS 200 200 л. сухий 24129 грн.
Atlantic Exclusive VSRS 300 300 л. сухий 30319 грн.
Atlantic Combi Steatite ATL MIXTE Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Combi STeatite Mixte 150, 200 Atlantic ATL 150 MIXTE DS PORT/DK Atlantic ATL 200 MIXTE DS PORT/DK Atlantic ATL 200 MIXTE DS PORT/DK 200 л. сухий 21363 грн.
Atlantic Водонагрівачі об'ємом 200-300 літрів