Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Історія успіху Atlantic: 40 років на шляху інновацій

Історія продукції всесвітньо відомого бренду Atlantic пов'язана з більш ніж 40-річним досвідом новаторства і інновацій у сфері виробництва кліматичного обладнання. Що славляться своєю довговічністю і надійністю, в середині другого десятиріччя XXI століття бойлери та конвектори Atlantic є визнаним еталоном якості та енергоефективності.

Atlantic: набуття популярності

Стратегічний розвиток компанії грунтується на цінностях, які були визначені керівництвом багато десятиліть тому. Серед власних пріоритетів Atlantic виділяє демократичність у проведеної ціновій політиці, ефективність та актуальність кожної моделі кліматичного обладнання. Саме тому конвектори і бойлери Atlantic доступні, практичні і вироблені з використанням інноваційних технологій.

Сьогодні водонагрівачі та електроконвектори Atlantic представлені більш ніж в 70 країнах світу. Виробляються системи управління мікрокліматом на сімнадцяти заводах, в тому числі - на 9 підприємствах, розташованих у Франції.

Бренд Atlantic: історія розвитку

Створення торгової марки Atlantic довелося на 1968. На ринку кліматичного обладнання вже в 1972 році були представлені перші електричні конвектори Atlantic.

Через 6 років в 1978 році світ побачили електричні водонагрівачі Atlantic.

Довгий час технології і конструкція нагрівальних приладів Atlantic удосконалювалися. Так, в 1991 був налагоджений випуск перших інфрачервоних обігрівачів.

2006 ознаменувався виходом на ринок альтернативних обігрівачів - теплові насоси, сонячні водонагрівачі.

У 2012 році з'явилися нові фірмові розробки в області антикорозійного захисту і збільшення терміну служби водонагрівачів - O'Pro і Steatite.

Можливість виробництва простих в експлуатації, зручних і функціональних бойлерів і електрообігрівачів Atlantic обумовлена безперервним вдосконаленням технологій і новими розробками в області комфорту. Кожна модель кліматичного обладнання Atlantic отримує привабливий дизайн і відповідає найсуворішим вимогам безпеки.

Крім того, що у виробництві використовуються тільки сучасні технології, Atlantic не шкодує коштів на ведення дослідницьких робіт - 4% від обороту інвестується в розробку нових продуктів. Приміром, не так давно (у 2013 році) у продаж надійшли нові моделі бойлерів - накопичувальні водонагрівачі Atlantic Ingenio і конвектори F118.