Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Конвектори Atlantic: економічне сімейство Альтіс EcoBoost CHG-3 pack2 DAP

У 2009 році французька група компаній Groupe Atlantic заснувала в Україні (Одеса) завод «Укратлантик», що спеціалізується на випуску кліматичного обладнання, в тому числі - і електричних конвекторів.

З 2014 року сімейство конвекторів Atlantic поповнилося лінійкою Альтіс EcoBoost, представленої сучасними економічними агрегатами з електронним управлінням. Покупцями доступні три моделі:

  • Модель DAP 1000 в 1 кВт потужністю (до 10 м² рекомендована виробником площа обігріву)
  • Модель DAP 1500 в 1,5 кВт потужністю (до 15 м² рекомендована площа);
  • Модель DAP 2000 в 2 кВт потужністю (до 20 м² рекомендована площа).

Конвектори електричні Atlantic Альтіс EcoBoost постачаються в привабливому європейському дизайні: білий колір, округлені безпечні кути, наявність РК-дисплея і мінімалістична геометрія. Товщина обігрівачів, здатних забезпечити м'яке комфортне тепло без пересушування повітря, всього 92 мм!

Електрообігрівачі Atlantic: купити, щоб заощадити!

купити, щоб заощадити!

Набридли великі рахунки за електрику? Завдяки встановленому на додаток до закритого нагревателю та електронного термостата датчику руху, електроконвектори Атлантик розглянутих моделей дозволяють заощадити до 35% електроенергії!

У закритому нагрівальному елементі сталева спіраль розміщується всередині алюмінієвого дифузора. Таким чином, збільшується площа теплообміну конвектора, а повітря всередині приміщення не пересушується.

У закритому нагрівальному елементі

Назва EcoBoost (Eco + Boost) означає поєднання в одному агрегаті двох режимів: економічного (Еко) і прискореного (Boost - «прискорений», «форсований») обігріву.

Суть економії електроенергії з цими режимами в наступному:

  • Датчик руху, встановлений праворуч від решітки на лицьовій панелі, фіксує появу людини в кімнаті. Далі активується режим збільшення, і відбувається прискорений нагрів повітря (на 1°С вище заданої температури) з подальшою оптимізацією його температури до комфортного рівня.
  • Якщо датчик руху не фіксує активності людини (Ви тимчасово вийшли з кімнати), після закінчення 30 хвилин включається режим Eco, змушуючи конвектор працювати економно до наступного спрацьовування датчика руху.

Вбудований електронний термостат контролює зміни температури повітря з вражаючою точністю (до 0,1°С)! Як наслідок, задана температура повітря з електричними конвекторами Альтіс EcoBoost підтримується з мінімальними витратами електроенергії!

електронний термостат

Підвищена турбота про безпеку користувача

Питання безпеки у Атлантичного завжди на першому місці, і конвектори опалення даної лінійки - не виняток. Щоб Ваша дитина не поранився, всі кути обігрівача мають округлені грані, а температура на поверхні їх корпусу не перевищує 45°С (95% тепла в повітря потрапляє від нагрівального елементу і конвекції, а не від нагрівання корпусу). Захист від дітей представлена ??також можливістю блокування перемикача режимів.

Електричні обігрівачі Atlantic сімейства EcoBoost Альтіс можна сміливо залишати без нагляду: всі моделі мають захист, що спрацьовує при перекиданні і перегрів. Використання конвекторів цієї серії у вологих приміщеннях (ванні кімнати, душові) і підключення до розеток без заземлення стало можливо завдяки подвійній електроізоляції. Рівень вологозахисту - IP24.

Гарантія - 5 років!

Сучасні матеріали, ретельна збірка і серйозний контроль якості на заводі «Укратлантик» дозволяють запропонувати покупцеві конвектора Atlantic п'ятирічну гарантію, що складається з 2 років гарантії від виробника і 3 років гарантії від постачальника (набирає чинності після закінчення терміну гарантії від виробника).

Для порівняння: конвектори більшості інших виробників мають гарантію, що становить не більше двох років!

Для отримання гарантії від виробника достатньо мати на руках основний і відрізні талони, заповнені продавцем. Гарантія від постачальника оформляється додатковою гарантійним талоном.

4 режими роботи

Вирішили купити електроконвектор Atlantic цієї лінійки? Вибирайте один з 4-х режимів роботи!

  • «Комфорт»
  • «Економ»
  • «антизамерзання»
  • «Програмування»

Установка - настінна, але окремо можна придбати комплект ніжок або коліс.

з датчиком руху

Конвектори Atlantic лінійки EcoBoost Альтіс - це сучасні електричні обігрівачі з датчиком руху, електронним управлінням і здатністю економити до 35% електроенергії. Тонкий корпус, зручний дисплей і сучасний дизайн припадуть до душі цінителям сучасної техніки. Покупці електрообігрівачів Альтіс EcoBoost отримують 5 років гарантії!

Рейтинг:  
4.47
/
оставило 
11 
человек.