Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Напольні водонагрівачі

Напольні водонагрівачі - купити, ціна, відгуки, характеристики

Бойлер електричний підлоговий призначений для обслуговування великих підприємств і комерційних приміщень. Такі бойлери-гіганти неможливо закріпити на стіні, тому що жодна стіна не витримає навантаження в 200-300 літрів. Встановлений в готелі, агрегат відмінно впорається із забезпеченням гарячим водопостачанням декількох житлових номерів. У великих готелях можна поставити кілька підлогових бойлерів. Ці агрегати не вимагають кріплення обладнання, однак вимоги до безпеки та ефективності залишаються.

Промислові та комерційні водонагрівачі

Гігантські бойлери на 200-300 л рідко купують для побутового використання, хіба тільки в приватні будинки. Їх використання виправдане в багатолюдних установах, наприклад, дитячих садках, літніх таборах або мотелях. Вода витрачається поступово, тому особлива увага приділяється теплоізоляції. Поліуретанові покриття зовнішньої стінки бака дозволяє мінімізувати тепловтрати, будучи абсолютно безпечним для людини і навколишнього середовища.

Ефективний захист від корозії в накопичувальних бойлерах торговї марки здійснюється комплексно. Склокерамічне напилення внутрішньої поверхні бака є фірмовим винаходом компанії. Воно гарантує безперебійну роботу агрегату протягом багатьох років. Стеатитовий тен, в порівнянні з мідними або сталевими нагрівальними елементами, набагато краще пручається окислювання і накипу. Додатковий захист від корозії дає вдосконалений магнієвий анод.

Підлогові водонагрівачі Atlantic оснащені капілярним термостатом, що дозволяє контролювати значення температури з великою точністю і надійністю. Агрегат може бути підключений до мережі живлення з напругою 220 і 380 В, тобто, може працювати в однофазному або трифазному режимі. Незважаючи на великі розміри, бойлер для підлоги установки виглядає досить компактно і добре вписується в будь-який інтер'єр. Гарантією від перегріву є високий клас захисту електрообладнання. Запобіжний клапан надійно захищає від перепадів тиску.

Водонагрівачі накопичувальні підлогові будуть працювати безпечно і ефективно, якщо Ви подбаєте про коректну установці агрегату. Монтаж обладнання може зажадати додаткових ремонтних робіт по заміні сантехніки та інженерних систем.

На що звернути увагу при виборі підлогового водонагрівача

Перш ніж купити бойлер підлоговий великого обсягу, зверніть увагу на наступні технічні характеристики:

  • ємність бака;
  • потужність тена;
  • максимальна температура нагріву води;
  • мінімальний час нагріву води;
  • робочий тиск;
  • кількість користувачів, на яку розрахований водонагрівач;
  • теплові втрати;
  • термін офіційної гарантії.

Придбати нашу продукцію Ви можете в торговому представництві Atlantic-market. Замовити підлоговий бойлер можна в онлайн-режимі, заповнивши спеціальну анкету на нашому сайті. Менеджер обов'язково з Вами зв'яжеться, щоб обговорити умови покупки і доставки товару. Свої відгуки та побажання можна залишати на нашому сайті - нам важлива думка кожного покупця.

Atlantic Exclusive VSRS Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Exclusive VSRS 200, 300 Atlantic Exclusive VSRS 200 Atlantic Exclusive VSRS 300 Atlantic Exclusive VSRS 200 200 л. сухий 24129 грн.
Atlantic Exclusive VSRS 300 300 л. сухий 30319 грн.
Atlantic Напольні водонагрівачі