Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Актуальне питання: чи допоможе бойлер заощадити на гарячій воді?

чи допоможе бойлер заощадити на гарячій воді

Єдина для всіх ціна на газ неминуче веде до підвищення тарифів на централізоване гаряче водопостачання. Чого очікувати споживачам уже цього літа?

За попереднім рішенням Національної комісії з регулювання енергетики платежі за гаряче водопостачання зростуть на 75-90% - майже в два рази! Однак остаточний тариф буде різним, залежно від регіону проживання. Для Києва такий тариф складе близько 75-80 гривень за кубометр гарячої комунальної води, для Дніпра і Сум - 90-100 грн. Для сім'ї з 4-х чоловік гаряча вода стане «золотою» і буде коштувати 500-700 гривень на місяць.

Саме час економити і гріти воду бойлером!

Щоб зрозуміти, наскільки вигідним буде придбання бойлера, необхідно враховувати тариф за один кубометр комунальної гарячої води після подорожчання і пам'ятати, про те, що у вересні 2016 і в березні 2017 року на нас очікує чергове подорожчання електроенергії. Але нескладні розрахунки і консультація фахівців дозволяють говорити про те, що середня українська сім'я просто встановивши електричний водонагрівач, може заощадити в два рази!

Через скільки окупиться бойлер?

Хороший бойлер українського виробника коштує від 1600 гривень. З урахуванням споживання близько 7 кубів на місяць (для сім'ї з дитиною) економія в рік складе 1800 гривень. Середня ціна надійного, сучасного бойлера з технологіями захисту бака від корозії і таймером - 3500 гривень, такий водонагрівач окупиться через півтора-два роки.

Детальніше про те, як економити на гарячій воді і який купити бойлер дивіться в сюжеті.

Рейтинг:  
4.55
/
оставило 
14 
человек.