Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Про компанію Atlantic

Успіх Atlantic полягає в планомірному розширенні виробництва. До 17 заводам на сьогоднішній день додалося ще вісім філій по всьому світу. Так, грандіозним для України подією ознаменувався 2008 рік: в Одесі було відкрито завод, що по праву вважається флагманом Groupe Atlantic. Завод «УкрАтлантік» оснащений інноваційним обладнанням, що дозволяє Вагаті виробництво повного циклу. Багаторівнева система контролю, кваліфікований персонал і надсучасне оснащення - все це є гарантією беззаперечної якості накопичувальних водонагрівачів Atlantic, що поставляються в країни Європи, Балтії та СНД. З 2011 року «УкрАтлантік» виробляє не тільки високоякісні бойлери, а й електричні конвектори, гордо носять логотип Atlantic.

Продукція Atlantic: Гарантія надійності, якості та економічності!

Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними і безпечними агрегатами, серед яких найбільш ізВагатнимі є бойлери Atlantic та електричні конвектори Atlantic.

Конвектори і бойлери Atlantic представлені більш ніж у сімдесяти країнах, серед яких - країни Європи, Середнього Сходу та Південної Америки!

Якість продукції Atlantic гарантовано досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, здійснюваний фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.

Виробляються бойлери та конвектори Atlantic з використанням виключно європейських комплектуючих і високоякісних матеріалів, сертифікованих в Європі.

Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає вплив на якість продукції «людського фактора».

При виготовленні конвекторів опалення Atlantic застосовується сучасна система порошкового фарбування поверхонь. Французькі термостати (механічні та електронні), використовувані для плат управління конвекторами, гарантують найвищу енергоефективність опалювального обладнання.

В процесі виробництва електричних бойлерів Atlantic використовується емаль власної розробки. Її унікальний склад гарантує безумовну міцність і еластичність покриття протягом всього експлуатаційного терміну.

По завершенні виробничого процесу кожен водонагрівач піддається тестуванню і проходить стендові випробування. Предметом досліджень є герметичність внутрішнього бака бойлера (випробування ведуться під тиском до 8 бар), якість електрочастини і емальованого покриття бака.

Високий рівень енергоефективності продукції Atlantic. Використовуваний при виробництві бойлерів капілярний термостат, здатний з високою точністю визначити температуру нагрівання, заощадить до 15% витрат на енергоресурси. Щільна теплоізоляція сприяє тривалому заощадженню температури води в баку накопичувального водонагрівача. Настільки ж економічний і «сухий» ТЕН, установка якого забезпечує швидкий і ефективний нагрів води.

Сьогодні ми пропонуємо Вам купити бойлер Atlantic за цінами виробника. Широко представлені в нашому каталозі і конвектори опалення Atlantic - «розумне» обладнання, покликане створити у Вашому будинку, офісі або квартирі ідеальний мікроклімат. Усі пропоновані нами конвектори електричні підходять для будинку, дачі або офісу. Електричні водонагрівачі відповідають якісним та екологічним євростандартам і пройшли сертифікацію в Україні.

Постійний розвиток та інновації

Бойлери Atlantic, як і конвектори, з кожним днем набувають нові корисні властивості та функції. Група Atlantic не шкодує коштів на дослідження і розвиток!

У нових моделях електричних водонагрівачів задіяні технології, яких раніше просто не існувало. Наприклад, з 2012 року в накопичувальних бойлерах компанія успішно впроваджує запатентовану технологію захисту від корозії O'Pro і «сухі» керамічні нагрівальні елементи Steatite.

Всі новинки конвекторів електричних настінних, як і електричних бойлерів Atlantic, присутні в каталозі нашої компанії. Своїм клієнтам ми пропонуємо найсучасніші рішення з області кліматичного обладнання за кращими в Україні цінами!

Гідний сервіс і стабільна поставка комплектуючих

Весь термін служби надійні водонагрівачі та конвектори Atlantic будуть радувати Вас стабільним виконанням своїх функцій і зручністю використання. Втім, ми пропонуємо Вам не тільки купити бойлер Atlantic або електричний обігрівач. До Ваших послуг - гарантійне, сервісне та післягарантійне обслуговування бойлерів і конвекторів Atlantic.