Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Проточні водонагрівачі

Акції Проточні водонагрівачі
Проточні водонагрівачі - купити, ціна, відгуки, характеристики

Іноді виникають ситуації, коли встановлювати накопичувальний бойлер нераціонально, або взагалі неможливо. Наприклад, якщо для нього недостатньо місця у ванній кімнаті, або гаряча вода потрібна тільки на кухні, або окропом потрібно забезпечити маленький будинок в селі, що використовується всього кілька разів за рік. На щастя, сучасні технології дозволяють забезпечити себе комфортом, не втрачаючи в грошах. Мова, звичайно, йде про проточних водонагрівачах від : зручних, компактних, недорогих і простих у використанні.

Що таке проточний водонагрівач

По суті, це електричний прилад, який нагріває воду до заданої температури прямо в трубах. Не маючи накопичувальної ємності, такі нагрівачі вимагають мінімум місця для роботи, і встановлюються як частина системи водопостачання. Виробляються кілька варіантів подібних систем:

  • напірні, призначені для забезпечення окропом декількох кранів, встановлюються безпосередньо на трубу з холодною водою неподалік від місця її входу в будинок;
  • безнапірні, які встановлюються окремо для кожного крана, і вимагають змішувач спеціального типу, зазвичай наявний в комплекті поставки.

Обидва типи пристроїв мають свої особливості монтажу та експлуатації, різною потужністю і функціоналом, але забезпечують головне - постійну наявність гарячої води.

Переваги проточних водонагрівачів

Потрібно відзначити відразу кілька плюсів використання таких агрегатів:

  • можливість встановити водонагрівач самостійно, без залучення фахівців;
  • подача гарячої води відразу, без очікування скупчення рідини в баку і нагрівання;
  • відсутність необхідності проводити чистку.

Насправді, покупка проточного водонагрівача явище не дуже часте. Вся справа в єдиному мінусі агрегатів цього типу - крайня великому споживанні електрики. Якщо ж вам потрібен саме такий апарат, то наші консультанти з легкістю підберуть відповідну модель проточного або накопичувального бойлера з асортименту Atlantic. У нас завжди в наявності, як новинки, так і зарекомендовані себе апарати. Телефонуйте, пишіть або приходьте, і вибирайте водонагрівач безпосередньо від виробника, економлячи гроші на вартості, час на доставку і нерви на випадок форс-мажорів, адже при покупці ви отримуєте офіційну гарантію.

Atlantic Ivory Модель Потужність ТЕНа, Вт Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Ivory - ціна, відгуки, інструкція Atlantic Ivory IV202 SB 5.5 kW Atlantic Ivory IV202 5.5 kW Atlantic Ivory IV202 SB 7.0 kW Atlantic Ivory IV202 7.0 kW Atlantic Ivory IV202 SB 5.5 kW 5500 мокрий 2739 грн.
Atlantic Ivory IV202 5.5 kW 5500 мокрий 2849 грн.
Atlantic Ivory IV202 SB 7.0 kW 7000 мокрий 3859 грн.
Atlantic Ivory IV202 7.0 kW 7000 мокрий 3979 грн.
Atlantic Generation Модель Потужність ТЕНа, Вт Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Generation - ціна, відгуки, інструкція Atlantic Generation M777 MP 7 kW Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW Atlantic Generation M777 MP 7 kW 7000 мокрий 4519 грн.
Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW 10500 мокрий 4839 грн.
Atlantic Проточні водонагрівачі