Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Пристрій і принцип роботи електричних конвекторів Atlantic

Електричний конвектор - прилад опалення, теплопередача в якому здійснюється за допомогою природного руху повітря (конвекції). Потрапляючи в конвектор Atlantic, холодне повітря нагрівається за допомогою нагрівального елемента. Уже нагріті повітряні маси, що витісняються більш холодними вступниками потоками, піднімаються вгору. Таким чином, відбувається циркуляція теплого повітря, в процесі свого руху обігріваючи простір приміщення.

До 95% своєї тепловіддачі електричний конвектор Atlantic виробляє, завдяки процесам теплової конвекції, і лише 5% тепла йде від теплового випромінювання корпусу.

Пристрій і принцип роботи електричних конвекторів Atlantic

Нагрівальні елементи конвектора

«Головна» частина будь-якого електроконвектора - його нагрівальний елемент, або ТЕН. За своїми конструктивними особливостями все ТЕНи для конвекторів можна умовно розділити на дві групи:

«Закриті» нагрівальні елементи складаються із сталевих трубчастих ТЕНів, на яких закріплений спеціальний ребристий дифузор. Наявність дифузора збільшує площу контакту холодного повітря з ТЕНом, що дозволяє отримати більш інтенсивну віддачу тепла і посилити конвекцію. Перевага даної конструкції ще й у тому, що «закриті» ТЕНи не мають відкритих нагрівальних спіралей, і тому не пересушують повітря.

Закриті нагрівальні елементи

«Відкриті» нагрівальні елементи. Складаються з тонкої діелектричної пластини, яка «прошита» петлями нагрівальної нитки з хромонікелевого сплаву. Нитка покрита спеціальним лаком, службовцям для створення ізоляції. Переваги відкритого Тена - його миттєвий нагрів. Однак такі нагрівальні елементи досить крихкі, недовго служать і пересушують повітря.

Тим не менш, не варто вважати, що конвектор (Atlantic переважно використовує «закриті» ТЕНи) з одним типом нагрівального елемента прогріє приміщення швидше і якісніше, ніж обігрівач з іншим типом ТЕНа. Якщо різниця в швидкості і є, то вона практично непомітна. Основні причини переходу більшості відомих виробників на використання «закритих» типів нагрівальних елементів - це зрослі вимоги до стандартів електробезпеки в Європі і, звичайно ж, комфорт споживача.

Конвектори електричні Atlantic, купити які ми пропонуємо за найдоступнішою в Україні ціною, використовують «закритий» тип нагрівального елемента. Ці опалювальні прилади характеризуються:

 • Посиленим захистом від вологи і бризок води
 • Підвищеної електро-і пожаробезопасностью
 • Мінімальним нагріванням корпуса, що виключає ймовірність отримання опіків
 • Електроконвектори Atlantic з « закритими » Тенами повітря не пересушують, і показники мікроклімату в приміщенні зберігаються на оптимальному рівні.

Конвектори Atlantic: контроль і регулювання температурного режиму

контроль і регулювання температурного режиму

Контроль і регулювання температури в конвекторе електричному Atlantic здійснюється за допомогою спеціального електронного пристрою - термостата, або терморегулятор.

Завдяки наявності терморегулятора, користувачеві гарантується висока точність підтримки температури в приміщенні (аж до доль градуса), а також можливість керування режимами роботи конвектора. Крім того, в деяких моделях конвекторів опалення Atlantic передбачена система, що дозволяє програмувати дані режими.

Електричні конвектори Atlantic оснащуються двома типами терморегуляторів:

Капілярні термостати. Принцип їх дії заснований на розширенні обсягу рідини в капілярної трубці. Розширюючись, рідина впливає на мембрану терморегулятора, і, тим самим, перемикає контакт харчування. Подібні терморегулятори дуже точні - температуру можна встановлювати і підтримувати з точністю до одного градуса. Крім того, капілярні термостати мають закритий корпус, що захищає електроніку від вологи і пилу.

Біметалеві термостати. В основі функціонування цих терморегуляторів лежить здатність встановленої в пристрої біметалічної пластини реагувати на зміни температури. При підвищенні температури пластина вигинається і розмикає ланцюг харчування. Після того як температура падає, пластина набуває свій початковий стан, і знову замикає ланцюг. Недоліки такого терморегулятора полягають в недостатньо точному (похибка до 5 градусів) підтримці рівня температури. Ще один «мінус» - відкритий електричний контакт, який, наражаючись зовнішніх впливів, може вийти з ладу.

Знизити витрати на опалення за допомогою електричного конвектора Atlantic можна, для цього необхідно встановити спеціальний програматор Pass Program. Встановлюється програматор в передбачений для цього роз'єм блоку управління.

Программатор Pass Program автоматично перемикає конвектор опалення Atlantic в економний режим, що знижує рівень заданої температури на 3-4 градуси. Таким чином, опалювальний прилад самостійно переходить в режим зниженого енергоспоживання в задані вами годинник (наприклад, коли ви на роботі, або в нічний час).

В теж час, для одного конвектора набувати програматор економічно не вигідно. Купити програматор Pass Program доцільніше у разі, коли кілька електроконвекторів (до 15 штук) об'єднані в єдину опалювальну систему. Управляти роботою відразу всіх конвекторів зможе один єдиний програматор.

Конвектори електричні Atlantic: елементи корпусу

Основним функціональним елементом конструкції корпуса конвектора є решітка, що служить для виходу гарячого повітря. Розташування даної решітки і особливості її конструкції мають неабиякий вплив як на зовнішній вигляд конвектора Atlantic, так і на якість забезпечення конвекції в приміщенні.

Більшість конвекторів опалення Atlantic має решітки або з отворами, спрямованими строго вертикально вгору, або з різними варіантами напрямки отворів вбік. Слід зазначити, що конвектори електричні, отвори решіток яких спрямовані вертикально вгору, мають деякі недоліки:

 • Пил в даному випадку буде потрапляти на нагрівальний елемент, в результаті чого може виділятися неприємний «горілий» запах.
 • Якщо конвектор буде стояти близько до стіни, то над його гратами не виключені вигоряння шпалер або інший обробки.
 • Простий доступ до нагрівального елементу сприяє зниженню пожежобезпеки опалювальних приладів.
 • Доступність електричного нагрівального ТЕНа може привести до поразки струмом.

Крім напрямки, важливу роль також відіграють розміри самих отворів решітки. Занадто великі отвори не можуть захистити конвектор від випадкового попадання всередину води, різних частинок і навіть предметів.

Неабиякою мірою на вибір покупця впливає і дизайн приладів опалення. Електричні конвектори Atlantic - це опалювальні прилади, дизайн яких розробляється з урахуванням найсучасніших вимог. Закруглення кутів корпусу надає пристроям більшого витонченості і, одночасно, запобігає випадкові травми. Крім того, конвектори Atlantic мають на корпусі спеціальний кронштейн для кріплення на стіну.

Як підібрати потужність електричного конвектора?

Деякі виробники спрощують алгоритм підбору потужності конвектора, і рекомендують проводити розрахунки, користуючись стандартною схемою - 50 Вт на 1 метр квадратний площі, що обігрівається.

Такий підхід не завжди коректний, так як необхідна для обігріву приміщення потужність залежить не тільки від площі, а й від теплоізоляційних властивостей даного приміщення. Для приміщень з поганою теплоізоляцією потрібно підбирати прилади з більшою потужністю. У той же час, якщо конвектор опалення експлуатується в добре утепленому приміщенні або буде виконувати функції допоміжного опалювального приладу, надлишкова потужність пристрою лише посприяє збільшенню рахунків по оплаті за електроенергію. Відзначимо також, що ціна конвекторів Atlantic знаходиться в прямій залежності від потужності приладів.

Установка конвектора Atlantic

Пам'ятайте: щоб забезпечити вільну циркуляцію повітря, відстань від підлоги до обігрівача має бути більше 200 мм. Електричний конвектор не рекомендується розміщувати:

 • На протягах і поблизу дверних прорізів. В цьому випадку конвектор працюватиме інтенсивніше.
 • По кутах кімнат. Замість того щоб прогрівати повітряні маси по всьому об'єму приміщення, електрообігрівач буде швидко нагрівати повітря в кутку.
 • В обгороджених (наприклад, меблями) ділянках. Нагрівання повітря в обгородженому просторі, опалювальний прилад автоматично відключиться, залишивши іншу частину кімнати холодною.

Для приміщень з великим об'ємом рекомендують одночасно встановлювати кілька електричних конвекторів, розташовуючи їх симетрично.

Електроконвектори Atlantic: що таке рівень захисту IP?

Рівень захисту - це характеристика ступеня захищеності доступу до небезпечних (електричним і механічним) частинам конвектора, а також захисту від попадання всередину корпусу сторонніх предметів, вологи і пилу. Міжнародне маркування рівня захисту - IP.

Також в цій маркуванні завжди присутні дві цифри. Перша цифра позначає ступінь захищеності від попадання твердих частинок, друга - рівень захисту від попадання води. Всі конвектори Atlantic з «закритими» нагрівальними елементами мають високий рівень захисту IP 24, де:

захисту IP 24
 • «2» - це захист від частинок шириною понад 12 мм
 • «4» - це захист від будь-якого напрямку бризок води

Конвектори електричні Atlantic з класом захисту IP 24 можна встановлювати в безпосередній близькості від джерел водорозподілення в приміщенні, тобто навіть в душових і ванних кімнатах.

«Відкриті» конвектори опалення захищені слабкіше, і мають рівень захисту IP20 або IP21. Цифри «0» і «1» тут позначають, що захисту від води або немає взагалі, або конвектор захищений тільки від вертикальних бризок.

Рейтинг:  
4.35
/
оставило 
человека.