Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Водонагрівачі Atlantic Steatite Floor Standing: вигідне придбання для комерційних об'єктів

Французька компанія Atlantic представляє підлогові електричні водонагрівачі Steatite Floor Standing з баком місткістю 200 і 300 літрів. Бойлери Atlantic цієї серії можуть підключатися до однофазної або трифазної мережі. Гарантуючи істотну економію електроенергії, агрегати розраховані на багаторічну роботу без збоїв.

У підлогових бойлерах Atlantic впроваджено цілий ряд технічних розробок, які сподобаються власникам і керівникам комерційних об'єктів.

Комфорт для клієнта - репутація для компанії

Питання наявності гарячої води в міні-готелях, медичних установах, піцеріях, кафе, SPA-салонах і на інших об'єктах комерційного призначення дуже важливий. Якщо раптово пропадає гаряча вода, знижується до неприйнятного рівня її натиск або вона подається «по годинах», навряд чи клієнти та гості Вашої компанії залишаться задоволені сервісом.

Директора та керуючі успішних компаній розуміють важливість постійної наявності гарячої води. Коли перед ними виникає завдання вибрати і купити електричний водонагрівач, крім літражу і ціни, увага звертається і на економічність обладнання, адже сьогодні в конкурентній боротьбі перемагає той, хто знає, як знизити витрати і не втратити в якості.

Керамічний ТЕН: забудьте про шум, корозії і якості води!

Застава довгої роботи будь-якого бойлера - ТЕН. У бюджетних, і, як наслідок, нетривких водонагрівачах ТЕН, виконаний з металу, контактує з водою.

Бойлери Atlantic сімейства Steatite обладнані найкращим на сьогоднішній день нагрівальним елементом - «сухим» стеатитовим («steatite») Теном з оболонкою з кераміки!

Стеатитовий ТЕН - власна розробка Групи «Атлантик»:

  • Завдяки збільшеній площі поверхні він швидко нагрівається і довго остигає. Отже, великі обсяги води нагріватися будуть дуже швидко!
  • Відсутність контакту металу Тена з водою виключає виникнення корозії і утворення шару накипу, тому вимоги до жорсткості води та її мінералізації відсутні!
  • Бойлер зі стеатитовим нагрівачем, працюючи практично безшумно, не привертає до себе увагу, що важливо для власників міні-готелів і SPA салонів.
швидкий нагрів води

Вам необхідно забезпечити швидке нагрівання води у великій душовою SPA-комплексу, кількох ванних кімнатах міні-готелі або парі мийок в кафетерії? Водонагрівачі Atlantic Steatite Floor Standing - варіант безпрограшний!

Бак зі значною гарантією

Зі сталевим баком Atlantic Steatite Floor Standing Ви забудете про клопоти! Спеціальна високотехнологічна зварювання, посилена цирконієм надміцна емаль і магнієвий анод, встановлений в баку, настільки надійно захищають сталь від корозії, що виробник пролонгував гарантійні зобов'язання до 7 років!

Економія до 15% електроенергії!

Гарна новина для тих, хто бажає знизити видаткову частину бізнесу! У порівнянні з бойлерами традиційної конструкції з класичним Теном, розумні водонагрівачі Atlantic серії Floor Standing споживають значно менше електроенергії.

В агрегатах встановлений високоточний капілярний термостат, а «ефект термоса» створює щільний шар термоізоляції з ППУ. Результат впровадження цих інновацій вражає - на нагріванні і підтримці заданої температури води Ви заощадите до 15% електроенергії!

Гарантія безпеки

Гарантія безпеки

Протікання і навіть розрив бака в накопичувальних водонагрівачах сумнівного походження - не рідкість. Наприклад, відомо чимало випадків, коли бойлери виходили з ладу через виникнення надлишкового тиску води в трубах або неполадок з термостатом.

Бойлери Atlantic обладнані запобіжним клапаном. Якщо тиск води вище розрахункового, вона автоматично зливається через дренаж.

Відзначимо також: підлогові бойлери лінійки Steatite не бояться попадання водяних бризок (рівень захисту - IP24). Їх використання у вологих приміщеннях - ванних кімнатах, лазнях, душових і саунах - абсолютно безпечно.

надійний безшумний агрегат

Економія на технічному обслуговуванні

Щоб позбавити споживача від незручностей і фінансових втрат, пов'язаних з експлуатаційними витратами, проектувальники водонагрівачів Steatite Floor Standing розрахували мінімальну частоту технічного обслуговування своїх агрегатів - всього 1 раз на 2 роки.

Солідна гарантія

Для оцінки надійності та довговічності будь-якого товару досить поглянути на його гарантійні терміни. Зверніть увагу: бойлери Steatite Floor Standing можуть похвалитися 7-річною гарантією на бак і 2-річною гарантією на елементи!

Приймаючи рішення купити бойлер Atlantic Steatite Floor Standing, Ви купуєте надійний безшумний агрегат, службовець для швидкого нагріву 200-300 л води. Економте на електроенергії і техобслуговуванні!

Рейтинг:  
4.35
/
оставило 
человек.