Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Компактні водонагрівачі об’ємом 10 літрів

Компактні водонагрівачі об’ємом 10 літрів - купити, ціна, відгуки, характеристики

Компактний і ергономічний бойлер 10 літрів легко впишеться в будь-який інтер'єр і стане надійним помічником для одного користувача (або двох чоловік, які звикли економно витрачати гарячу воду). Встановити даний агрегат можна в кухні, ванній кімнаті або невеликому офісі. Витончений дизайн в поєднанні з простим управлінням, а також надійність всіх деталей зробили бойлер 10 л фаворитом продажів на українському ринку кліматичної техніки.

Вигоди і переваги компактного обладнання

Бойлер 10 літрів не може забезпечити велику родину гарячим водопостачанням за один нагрів, тому протягом дня він відпрацьовує два і більше циклів. Це створює підвищене навантаження на нагрівальні елементи і поверхню бака, з якої прекрасно справляються апарати французької компанії Захист від корозії забезпечує магнієвий анод, який значно підвищує термін служби "мокрого" нагрівального елементу, а захист внутрішньої поверхні бака - спеціальне склокерамічне покриття, розроблене технологами компанії АТЛАНТИК.

Любителів комфорту в Україні порадує безшумна робота малогабаритних водонагрівачів. Вибравши потрібний режим, Ви можете не турбуватися, що бойлер 10 л перегріється і закипить. Механічна (або електронна) система вимкне апарат в ту секунду, коли температура води досягне потрібного значення. Нешкідлива для здоров'я і ефективна поліуретанова ізоляція буде зберігати тепло протягом тривалого часу.

Компактний нагрівач води можна встановлювати виключно у вертикальному положенні. Є можливість вибрати варіант підключення. Бойлер з верхнім підключенням підійде тим, хто бажає встановити його на кухні під раковиною. Апарати з нижнім виходом до водопроводу використовуються в душових і для настінного монтажу в будь-яких інших приміщеннях. Безпека роботи бойлерів залежить від правильної установки - людьми, які мають великий досвід і спеціальні навички.

Рекомендуємо враховувати такі особливості компактних водонагрівачів при їх виборі:

  • вага і габарити виробу;
  • тип підведення шлангів;
  • кількість користувачів, на яку розрахований бойлер;
  • максимальна температура нагріву;
  • робочий тиск;
  • наявність запобіжного клапана;
  • клас захисту електрообладнання;
  • тип термостата;
  • термін офіційної гарантії.

Купити компактний водонагрівач на 10 літрів в Україні

Продукція компанії Atlantic виготовляється на українському заводі в Одесі, а також у Єгипті та Франції. У каталозі нашого сайту представлений весь асортимент водонагрівачів високої якості, яке пройшло заводське тестування і передпродажну перевірку нашими фахівцями.

Купити техніку АТЛАНТИК можна по телефону або в інтернет-магазині Atlantic-market. Відгуки можна прочитати (а також залишити) під описом одиниці товару на нашому сайті.

Atlantic PC 10 SB/RB-PC 15 S/R Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Opro Small 10, 15 Atlantic O'PRO PC 10 RB Atlantic O'PRO PC 10 SB Atlantic O'PRO PC 10 RB 10 л. мокрий 2959 грн.
Atlantic O'PRO PC 10 SB 10 л. мокрий 3169 грн.
Atlantic Ondeo SWH A/U M-3 Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Ondeo SWH A/U M-3 10 Atlantic ONDEO+ SWH 10 A M-3 Atlantic ONDEO+ SWH 10 U M-3 Atlantic ONDEO+ SWH 10 A M-3 10 л. мокрий 2519 грн.
Atlantic ONDEO+ SWH 10 U M-3 10 л. мокрий 2579 грн.
Atlantic Компактні водонагрівачі об’ємом 10 літрів