Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Водонагрівачі об’ємом 25-30 літрів

Водонагрівачі об’ємом 25-30 літрів - купити, ціна, відгуки, характеристики

Судячи з відгуків, бойлер на 30 літрів користується найбільшою популярністю у простих громадян. Перебої з гарячим водопостачанням зачіпають перш за все господарів квартир і дрібних підприємців. Саме вони купують водонагрівачі середніх розмірів. Кліматичне обладнання торгової марки АТЛАНТИК допоможе усунути цю проблему раз і назавжди. Наша продукція відрізняється високою продуктивністю, надійністю і безпекою, а крім того, дозволяє значно заощадити витрати на електроенергію.

Бойлер на 25-30 літрів - ідеальний варіант для дому та офісу

Завдяки інноваційним технологіям, які застосовуються у виробництві кліматичної техніки кожна одиниця товару надійно захищена від корозії і непередбачених обставин. "Сухий" тен (в деяких моделях водонагрівачів) виготовлений за фірмовою технологією. Додаткову антикорозійний захист надає магнієвий анод, без якого неможливо уявити сучасний водонагрівач на 30 літрів. Його слід міняти 1 раз в два роки для моделей з сухим нагрівальним елементом. Склокерамічне напилення внутрішньої поверхні бака також є ноу-хау компанії АТЛАНТИК. Воно забезпечує баку міцність, яку можна порівняти з нержавіючої сталлю.

Просте і зрозуміле управління здійснюється за допомогою панелі, розташованої на передній поверхні корпусу (в деяких моделях). Інтелектуальний режим СМАРТ запам'ятає Ваші звички і через тиждень почне підлаштовуватися під них. Це значно скоротить безцільне розтрату електроенергії. Ви можете вибрати режим антизамерзання, при якому в казані завжди буде триматися певна температура, незалежно від температури повітря в приміщенні.

Високоточний капілярний терморегулятор - ще одне нововведення компанії АТЛАНТИК. Він дозволяє встановлювати температуру води з точністю до однієї десятої градуса, тим самим захищаючи бойлер від перегріву і заощаджуючи Ваші витрати на електроенергію. Гідроудари в трубах - проблема для підключеного до них кліматичного обладнання. Ця проблема ефективно усувається за допомогою редуктора тиску. Втім, при покупці бойлера 30 л, вельми доречним буде звернути увагу на робочий тиск агрегату. Воно повинно відповідати середньому тиску води у Вашому домі. При надмірному тиску в трубах, не обійтися без редуктора тиску води.

Монтаж і налагодження водогрійного обладнання - складний процес, що вимагає професійних навичок і практичного досвіду. Саме тому в інтернет-магазині Atlantic-market Ви можете не тільки купити кліматичне обладнання високої якості, але і скористатися послугами монтажної бригади. Правильне підключення водонагрівача - одне з найважливіших умов його безпечної та надійної роботи.

Технічні характеристики виробу

При виборі бойлера на 30 літрів, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики моделей:

  • діаметр і об'єм бака водонагрівача;
  • клас захисту електрообладнання;
  • тип установки бойлера (горизонтальний або вертикальний);
  • тип підведення шлангів;
  • потужність тена;
  • максимальна температура нагріву;
  • кількість користувачів, на яку розраховане дане обладнання;
  • робочий тиск;
  • вагу і базові розміри виробу;
  • термін офіційної гарантії виробника.

Відгуки і побажання на рахунок наших товарів і послуг Ви можете залишати на сайті інтернет-магазину Atlantic-market. Тут же можна зробити онлайн-замовлення, заповнивши анкету покупця.

Atlantic Vertigo Steatite Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Vertigo 30, 50, 80 - ціна, відгуки, інструкція Atlantic Vertigo Steatite 30 MP 025 F220-2-EC Atlantic Vertigo Steatite 30 MP 025 F220-2-EC 25 л. сухий 7649 грн.
Atlantic Steatite Cube Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Steatite Cube VM-S3C-VM-S4CM, 30, 50, 75, 100, 150 Atlantic Steatite Cube VM 30 S3C Atlantic Steatite Cube VM 30 S3C 30 л. сухий 4919 грн.
Atlantic Steatite Slim Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Steatite Slim VM D325-2-BC:30-50-80 Atlantic Steatite Slim VM 30 D325-2-BC Atlantic Steatite Slim VM 30 D325-2-BC 30 л. сухий 4879 грн.
Atlantic Vertigo O`Pro Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Vertigo O`Pro 30, 50, 80 - ціна, відгуки, інструкція Atlantic Vertigo O`Pro MP 025 F220-2E-BL Atlantic Vertigo O`Pro MP 025 F220-2E-BL 25 л. мокрий 6309 грн.
Atlantic O`Pro Slim Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Opro Slim PC 30, 50, 75 Atlantic O'PRO Slim PC 30 Atlantic O'PRO Slim PC 30 30 л. мокрий 2629 грн.
Atlantic Водонагрівачі об’ємом 25-30 літрів