Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по всій Україні

Безкоштовна доставка по всій Україні

Детально

 Україна, м Київ, вул. Миколи Ушакова, 1-Г  Україна, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В

Контактна інформація

Графік роботи:

пн-пт 09:00-19:00

сб-нд 11:00-17:00

Наша адреса: Київ, М. Ушакова 1Г

Наша адреса: Київ, Микільсько-Слобідська, 4В

Водонагрівачі з верхнім підключенням

Водонагрівачі з верхнім підключенням - купити, ціна, відгуки, характеристики

Установка бойлерів великого обсягу не завжди буває можлива. Якщо стіна кухні зайнята або не в змозі витримати вагу бака, наповненого водою, застосовують водонагрівач з верхньої підведенням. Він призначений для настінного розміщення під раковиною і вимагає закріплення. Форма такого бойлера може бути циліндричної або плоскою. Останній варіант дуже зручний, коли на кухні катастрофічно не вистачає місця і дорогий кожен сантиметр.

Водонагрівач з верхнім підключенням торгової марки АТЛАНТИК

Монтаж цього агрегату вимагає особливих навичок і практичного досвіду. Саме тому ми рекомендуємо скористатися послугами монтажної бригади Наші фахівці не просто встановлять потрібне кліматичне обладнання в будинку або офісі, а й запропонують комплексне рішення задач гарячого водопостачання. Але спочатку, ми підберемо оптимальну модель бойлера, що враховує експлуатаційні особливості, планування приміщення, рівень автоматизації і Ваші побажання.

Водонагрівач накопичувальний з верхньої підведенням представлений на нашому сайті широким спектром моделей, які відрізняються ємністю бака, дизайном, типом термостатів. Ми готові запропонувати кілька варіантів виробів, з яких Ви самі виберете, що Вам підходить за ціною і заявленим характеристикам.

При виборі водонагрівача, зверніть увагу на наступні особливості і характеристики моделей:

 • ємність бака;
 • особливості дизайну та ергономічні характеристики;
 • захист від перегріву і перепаду тиску;
 • поліуретанова теплоізоляція;
 • максимальна температура нагріву;
 • потужність тена;
 • тип термостата;
 • пиле-вологозахист;
 • клас захисту електрообладнання;
 • мінімальне і максимальне час нагріву води;
 • теплові втрати бойлера під мийку;
 • робочий тиск;
 • офіційна гарантія виробника.

Купити кліматичне обладнання в Україні

Інтернет-магазин Atlantic-market є офіційним в Україні. Кліматична техніка цього бренду виробляється з використанням інноваційних технологій, завдяки яким досягається висока продуктивність, безпеку і значна економія електроенергії. Технологи АТЛАНТИК розробили спеціальне склокерамічне покриття внутрішньої поверхні бойлера під раковину, яке зводить нанівець утворенню корозії. На особливу увагу заслуговує стеатитовий тен, який встановлений в деяких моделях бойлерів. Він може працювати роками, не вимагаючи ремонту або заміни.

Замовлення на нашу продукцію можна зробити в онлайн-режимі, заповнивши анкету покупця на сайті. Ціни на наші товари вказані на сторінках сайту. Ви можете прочитати (а також залишити) свої відгуки про якість наших товарів і послуг. Нам важлива думка кожного клієнта!

Atlantic PC 10 SB/RB-PC 15 S/R Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Opro Small 10, 15 Atlantic O'PRO PC 10 SB Atlantic O'PRO PC 15 S Atlantic O'PRO PC 10 SB 10 л. мокрий 3169 грн.
Atlantic O'PRO PC 15 S 15 л. мокрий 3319 грн.
Atlantic Ondeo+ SWH A/U M-3 Модель Об’єм Тип тена Офіційна
ціна 
Atlantic Ondeo SWH A/U M-3 10, 15 Atlantic ONDEO+ SWH 10 U M-3 Atlantic ONDEO+ SWH 15 U M-3 Atlantic ONDEO+ SWH 10 U M-3 10 л. мокрий 2579 грн.
Atlantic ONDEO+ SWH 15 U M-3 15 л. мокрий 2839 грн.
Atlantic Водонагрівачі з верхнім підключенням